Człowiek+kultura, czyli pozytywna integracja społeczna przez sztukę

________

Projekt „Człowiek+kultura, czyli pozytywna integracja społeczna przez sztukę” jest dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. Realizowany będzie w terminie 01.03.-31.12.2020. Działania wyróżniają się oryginalną, spójną koncepcją. Oparte są na współdziałaniu różnych grup wiekowych i społecznych ze szczególnymi potrzebami z woj.opolskiego. Zajęcia będą prowadzone w sposób umożliwiający uczestnikom rozwijanie zdolności, umiejętności i wiedzy kulturowej, a sama forma ich realizacji oparta będzie przede wszystkim na interakcji, wykorzystując adekwatne metody i narzędzia edukacyjne.

Ma charakter integracyjny, oparty na współdziałaniu różnych grup wiekowych i społecznych ze szczególnymi potrzebami z woj.opolskiego.


Czas trwania projektu: 01.03.2020-31.12.2020

Do pobrania:

Głównym celem jest organizacja działań z zakresu edukacji kulturalnej, stymulowanie
kreatywności, aktywizowanie twórcze w oparciu o wzajemną interakcję.

N

Treningi kreatywności

N

Wieczory kultury bez granic

N

Warsztaty design thinking

N

Warsztaty rękodzieła artystycznego

N

Warsztaty kreatywnego pisania

N

Warsztaty fotograficzne

N

Międzypokoleniowa edukacja kulturowa

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych

Skip to content